biliyorsun abi nasıl yaptığımı Eğer bir

Admin

Administrator
Yönetici
konuda bana bir şey katılabileceğini şimdi daha iyileri götürebileceğini düşündüm bir donanım varsa düşünmeden onu alıyoruz Hatta ne yazık ki Türkiye'nin şu anki içinde bulunduğu ekonomik durum nedeniyle bu ne hemen yapmak zorunda hissediyorum kendimi çünkü yarın fiyatı artabilir bir hafıza kartı alacaksam yedekte olarak alıyorum çünkü bozulabiliyor lar birisini durmaması lazım şu anki harcamalarımı genel dökümüne baktığında içime çok fazla yatırım yaptığını görüyorum kamera objektif yeni mikrofon sesleriyle ve bunları yedekte almamız gerekiyor Biz neden yedekle almam gerekiyor bir tane mikrofonum bozuldu diye bir hafta yenilik bekleyeceğim ne yazık bir tanesini de sıfır kutusunda kenarda duruyor olması lazım ki bozulduğu zaman direkt ona geçip kullanmaya devam edeyim şu anki harcamalarım ilgimi arttırmaktan ziyade şu an elimde değil tecrübeyi bir şekilde daha iyi aktarabilme mi daha kolay aktarabilme mi Salacak Hele bana vakit kazandıracak şeyler daha hızlı nasıl yapabilirim Evet doğru tek bir kamera ile de bu iş

yapabilirim senin karşına geçerim video çekeriz Sen bana kaydını yollarsın onun üstüne montajları ama bunu şu anki edindiğim tecrübe ve donanımlar sayesinde aynı anda seninle konuşurken de yapabilirim bunu satın aldım donanımlara sahip niye diye arkadaşlar Ben de bunu ilk defa dinliyorum ya Mesut Gerçekten merak ettiğim için sordum bir Aslında Hoşuma da gitti 2 de sormuştum çünkü neredeyse benzer hikayeler Ben de falan harçlıklarımı yazdığı tenis okulunda hocalık yapıyordum oradan kazandığım parayla Bilgisayarımın 2 megabaytlık kremini 8 megabayt ya 1000 Yaz okulunda çalışarak Remy Martin demiştim ki megabayttan 8 megabayt 1000 yaz da hard diski mi 40 megabayt tan80 megabaytlı çıkarmıştı Aynı şekilde ben de dergileri oyun incelemesi yapıyordu ve oradan yine harçlık ediyordum yine Bilgisayarımı geliştiriyor dum orada ve sonuçta Ben Bilgisayarım geliştire geliştire ve o zaman silinir onlar vardı hatırlıyor musunuz interaktif sonradan işte orada biraz kodlama biliyorum ben bu interaktif CD leri nasıl yapabilirim Hani gelirim

arttıracağız Hem de merakın da var aslında gelirim arttırmak için değil merakımı nerelere kanalize edebilirim de hep sende bir şekilde şekiller Dinleniyor Ne oldu işte interaktif dronların introları yapmaya başladık Freddy animasyon birazcık daha fazla para kazanınca daha iyi bir Bilgisayara geçtim falan filan derken aslında baktığımdan bugünkü yapıda aynı yani gittim işte biliyorsun bir tanem kıyafeti aldım hiçbir zaman düşünmedim Ben bunun parasını çıkarabilir miyim ben bunu niye alıyorum değil yani oradaki alacağım aletler ile Evet bir şeyler öğreniyorum ama sonunda da her zaman para kazanacağını bildiği image en iyi içerik üretirsem kaliteli bir şeylerdir ettirsem mutlaka onun her zaman alıcısı oluru artık beynime kazıdım için hiç düşünmeden yatırım yapabiliyorum ve o Hakkaten de Sonuçta bir şeye dönüyor gelire dönebiliyor ama diyebilir miyiz ya para harcarken geri dönebilir mi diye düşünmek nasıl gelir sağlayabilir demek bir şeye para harcarken yandan mantıklı mı sence ben bir elektronik eşya yatırım yaparken ya şöyle yapabileceğim bir