cihaz alırsa garantisini veremez Ama

Admin

Administrator
Yönetici
bu biraz senin karakterin ile birleşiyor sen şimdi diyorsun ki ben liseden beri bu işlerle uğraştım Hep Kendimi geliştirdim yatırım yaptım İşimi daha kaliteli yapmak için bu yatırımları yaptığın neticesine de ulaştım diyorsun sen artık bu şey bilinçaltını işte Sen bunu artık otomatik yapıyoruz kez daha ben de aynı şey otomatik yapıyorum ben Hakkaten de ona dönüyor Bu biraz seninle alakalı Yani seninle derken izleyicilerden bahsediyorum bizi izleyip Hani nasıl yapmalıyım nasıl para harcamalıyım merak eden arkadaşlar varsa aslında öğrendikçe geliştikçe deneyim kazandıkça tecrübe edildikçe bunları paraya dönüştürme otomatik değişiyor bana öyle geliyor ve etrafında genel olarak gördüğümde bu şekilde işliyor yani sadece işte ne bileyim telefonunu ya Geçen sene 13'ün vardı bu sene 14'e geçireyim zihniyeti kafası bana hem çok da size geliyor yani ikram Paşa geliyor hem de yani programın başında konuştuğumuz gibi o statü sana bir statü getirmiyor ya ben bugün iPhone 6 kullansam sütümden hiçbir şey kaybedeceğime inanmıyorya da ne bileyim

eski bir saat kullansam yine sıfatından bir şey kaybedeceğime İnanmıyorum ya da ne bileyim ben bugün iPhone 14 kullandığım için tüm de artmıyor bir noktadan sonra biraz şey bu şeye benzetiyorum ben Yani gidip son model bir proje alıp en pahalı lens önüne koyup 10 makinayla müşterisine daha iyi fotoğraf çekeceğini inandıran insanın çok özür diliyorum arkadaşlar ezikliği ile aynı kafa yapısı Aybüke yani Bizim işler de kimse bize ne makine sonra konuşuruz sonuca bakılır Eğer sen iyi bir fotoğraf değil Sen iyi bir yönetmen Sen Kimse senin ekipmanına bakmaz Kimse senin gibi değil lastik ayakkabı ya bakmaz saadettir Önemli olan Eğer İşte bu saatte de siz de önem verip kendimize yatırım yapar Olarak da aslında yapılması gereken şeylerden bir tanesi oraya gidin müzeleri gezin kültürel faaliyetlere katılım derken bunun altını çiziyor ama burada şu da var arkadaşlar geri gidip gezip görmek Yani bir şehir bile olabilir Bunun için de para harcamaya değer Bu arada Yani ben bunun da çok büyük katkıları olduğunu düşünüyorum insanlar üstünde

bir yere gidip iyi bir yemek yemek Bu da mesela çok güzel bir dene indir Yani bu konuşabileceğimiz bir şey ilerde insanları anlatsanız insanların dinlemek istiyorum ki deneyimler biriktirme nizde sizin oldukça fazla yararınıza olacak çünkü sosyalleşmeyi de biraz böyle sallıyorsun yani dengeli olmak gerçekten çok önemli bizim Timur sırt Aslı sektörden sevdiğimiz bir abimizdi gazete yazarı teknoloji yazarı dediğinizde Hatta bu işte ilk başlayan insanlardan biridir Türkiye'de Biz yurt dışına gittiğimizde özellikle kendimden örnek vereyim etkinliğe katıldık sonra otele kazanırdık sürekli o etkinlikle ilgili içerikleri hemen anında yetiştirmeye çal akşam yemeklere katılmayacağız bir tur olacak da katılmayı dedi ki yani bu bu şekil izlenecek Deniz Bence bilgisayar başında değil eğlenceyi gerçekten yapabiliyorsanız müslüman faaliyetlerde gezme tozma lazım diyeceksiniz ki Ağabey para kolay kazanılmıyor zaten parayı nasıl açacağınızı söylüyorum para kazanmak için de Ne yapacaksınız ilk önce kendinizi yatırım yapacaksınız bilgi alabileceğiniz sıcak tonlar ve özellikle