Google Haritalar yoksa milyarlarca para

Admin

Administrator
Yönetici
harcayıp yeni bir harita geliştirmeniz gerekiyor Apple da bunu hazırlanıyor gördüğünüz gibi arama servisini doğru dürüst kullanmıyorsanız ya kişiselleştirilmiş deneyimle Kendi arama ihtiyacınız Bu da kullanıcı deneyimini düşürüyor ve birçok kullanıcının sadece YouTube izle yemediği için doğru dürüst bir uygulama üstünden bu telefonları tercih etmediğini Görüyorsun zaten yıkılıp gitti Platon geliştiriciler de çok fazla emek Özen göstermediler geliştirici araçları bekleneni vermedi Çünkü ve sadece bir telefondan bahsediyoruz diye ekosistem tamamlanabilmesi için tabletlerle dizüstü bilgisayarlara konuşacak şekilde bunu çevrelemesi Gerekiyordu o çevrilemeyen vakit bulamadan Microsoft Windows 10 projesini çöp al şimdi evin baskını çıkacağı telefondan bahsediyorsun insanlar çok heyecanlanmış durumda insanlar her şeyi çok heyecanlanıyorum Evet heyecanlanmak ya da haklı olan yeni bir alternatif bekliyorlar piyasanın sadece iki seçenekten oluşmasına kızıyorlar iki seçenekten oluşmuyor Google ve Apple var ama hani Samsung şahami

bakın sayıyorum Bir Bobo bir sürü Mark arsaya biliyorsunuz ama kullanıcılar ne olarak görüyor bunu bu ve Apple Savaşı olarak görüp Çünkü Android telefonların hep ben de diyorum ki Evet eve Mask yeni bir cep telefonu ile ortaya çıkabilir Ama başarılı olma şansı Hani Mars'a insan göndermenin bile çok çok altında Çünkü on yıllardır geliştirilen ekosistemleri on yıllardır yazılım Kütüphanesi genişleyen geliştiricilerin alıştıkları ortamları karşı yeni bir şekil sistemi ile çıkma beklentisi var kullanıcılarda Yeni işletim sistemini oluşturmak tutundurmak artık çok zor Çünkü oturmuş bir piyasa var bu piyasada kullanıcılar istiyorlar yani milyonlarca kullanıcı istiyorlar bir şey geliştirmek için geliştirme maliyetleri her geçen gün çok fazla artıyor ve siz Eğer Milyonlarca dolar harcayacak geliştiriciye bir topluluk sunamazsınız orası için yazılım geliştirmek istemiyorlar e kendi işletim sisteminizi bırakır Android işletim sistemini kullanmaya başlarsanız bungunluk görevlerinden bir tanesi oluyorsunuz bulabildin eden araçlardan bir tanesi temiz sadece apple'a rakip olmanız ilk Aldığında

direk apple'a rakip olarak başlayabilir sektöre Huawei cep telefonu devi artık departmanı dizüstü bilgisayar departmanı ile beraber Aslında piyasada amiral gemisi gibi amiral gemisi üretebilen Google'a erişebilen kendi marketinde koyduktan sonra kendi marketimizde bir şeyler yapmaya çalışan bir yapıya büründü rebuilder işletim sistemini zaten elinde olacak Belki de Android olarak sunulacak telefonları Ama bu Google'la Anlaşması bile Zaten geliştiricilere bu çok ihtiyacı olan servisi sunabilen bir platform Amerikalı Twitter WhatsApp ve Facebook gibi uygulamaları da direkt o markette görmeye başlarsınız Yılmaz Güney'in ay geçtikten sonra böyle cansın da kullanıcıları tümden bir deneyim sunulmaya çalışılabilir bu bu servisleri olmadan yine Tabii ki eksik bir deneyim olacaktır Ama bence Evim baskın şu anda eğer apple'a rakip olmak istiyorsa buldum Çünkü çok rakip olarak almak istemiyor karşısına yapabilir en önemli şey belki de en değerli şey Huawei alabiliyorsa satın almak olur peki bu mantıklı bir şey mi oldu yani şimdi Ticaret yapıyorsanız Eğer