tarafından merak edilebilir kıldı ama günün

Admin

Administrator
Yönetici
sonunda ne oldu günün sonu Google servisleri kullanması yasaklanınca telefonları çöp oldu Kendi servislerini geliştirdiği hızlı bir şekilde yani geliştirici araçlarını geliştirdi resminde Android'den toplanmış Kendisi için özelleştirdiği bir işletim sistemi ile karşımıza çıktı büyük şok uygulama önemli uygulama ile çalışacak şekilde Huawei servis kullanacak şekilde paketlenir markete olmasına rağmen bugün kullanıcılar almak istemiyorlar Çünkü Neden Çünkü içerisinde herhangi bir YouTube erişim izni verme Kendi servisten erişim imkanı vermezse evin bir adım daha ileri gidemez böyle söylediğim için çok iddialı olduğunu düşüneceksiniz ama İnanın bana Ben bir iPhone 14 promax kullanıcısıyım Bu cep telefonuna Eğer bu kadın herhangi bir servisini kuramayacak Olsam YouTube izle yemeyecek Olsam YouTube süpürüyor bağlanamayacak olsam bu cep telefonunu kullanma Google servisleri dünya için 3 içerik üreticisi için youtuber için inanılmaz büyük önem taşıyor bu kız servisleri Deniz servisler haritalar bugün olacağını zaman

hesabınızın onay işlemleri e posta onaylama işlemleri e-postalar gibi çok Aslında farklı süreçten oluşuyor sadece haritalar konumlama servisleri dahi Google'ın en büyük düşlerinden bir tanesi ve bunu paylaşmayı testi anda uygulama marketini Edition erişmeyi fark etmiyor Yazdığınız değersiz hale geliyor Bu büyük bir güç Bu yüzden Google'la ters düşmemek ördüğüm kadarıyla affı tweetlerden düşen ve işletim sistemi bir adım ileri gitmeyen üretici Microsoft Microsoft Windows Phone işletim sistemi ile beraber bir alternatif olarak ortaya çıkmış bu Google ve Apple ardından üçüncü bir ekosistem oluşturmaya çalışmıştır Çünkü Blackberry'nin esamesi okunmuyor. zaten çoktan silinmiş bir durumdaydı ve ortaya Microsoft'un çıkardığı işletim sistemi büyük bir Güven büyük bir heyecan yarattı neden arkasında Microsoft var yani koskoca işletim sistemi geliştirmiş bir marka değil mi uygulama marketi geliştirici araçları ile beraber burada İkimiz de farklı bir deneyim sunacak cep telefonları da özellikle Nokia'nın o dönem ürettiği makinalarda gerçekten canlı çok

ötesindeydi o dönemki teknik özellikleriyle buraya getirin o telefonları sadece işlemcilerini güncelleyin hala amiral gemisi olarak da atabilirsiniz çok dolu paketler inanılmaz tasarımlar çok iyi kameralar ekranlar enerjisi her yerde kullanmaz kablosuz şarj o dönem Bugün 21 teknolojide Nokia Windows Phone Telefon nerede vardır ama ne yoktu Google servisleri Google uygulamaları yoktu bakın Google servisleri erişim izniniz vardı yani bir e-posta kurduğunuzda bulgurla login olup Gmail Zeki e-postalarınıza da kurumsal postalarınız almaya devam edebiliyorsunuz markası olsun cep telefonu üstünden ama bir YouTube uygulaması yoktur resmi olarak kopyası daha oluşturulamadı YouTube Studio yoktur Gmail uygulaması yok de mesela ulaşamıyorsunuz takviminizi doğru dürüst Google takvimde uygulamasından göremiyorsunuz Google dedi ki bu işletim sisteminin geleceği olduğunu inanmıyoruz Biz geliştiricilerinin uygulama geliştirmek için burada yollayacağız Google Maps olmayınca adamlar gidip yeni bir harita servisi satın almak zorunda kaldılar Çünkü