yatmıyorum Evet bu sabah iki tane Toplantıya

Admin

Administrator
Yönetici
katıldı en de geldik video çektik şimdi akşam canlı yayına katılacağım buradan hareket edeceğim Beşiktaş'a gideceğim Kartallar arkadaşlar öyle düşünmezler bizi tanıyan arkadaşlar züppelik yapmadığınızı biliyorlar kesinlikle arkadaşlar ama zamanınızı dikkatli kullanın gerçekten çok değerli Yani bir daha gelmiyor bu boş zamanlar oyun oynayın eğlenin Tabii ki kafanızı boş kalsın ama kafanızda çok boş atmayın oyunları biraz da doldurun bilgiyle Yani o kadar vakti Aman boşa harcamayın kafa boşaltacağını derken boş kafayla kalmayın benim en büyük size tavsiyem bu arkadaşlar yani şu an ülkede gerçekten yani ekmek aslanın bağırsaklarına kadar indi artık kız almak çok zor durumda Yani ulaşmak gerçekten çok zor daha az sayıda insan ne yazık ki bir üst basamağa çıkabilecek bulunduğu sınıfı değiştirebilecek der ki bu düzen bu şekilde devam edersek İnşallah devam etmez hepimiz doluluğa kavuşuruz bu yüzden aklınızı başınıza toplayın Durum kötü kendinizi olmayacaksınız de buna göre şey yapacaktınız bir an Durum kötü deyince Allah dedim yok Dikkat edin

kendinize Apple'ın yenebilir mi Işin içerisinde bütün markalar yanında Apple da varsa herkese pulu konuşuyor neden gündemde olan bir marka ürettiği ürünler Öyle ya da böyle insanlar tarafından satın almak istemiyorlar Bu yüzden Google'ı değil hedefine koymuş durumda Daha sonra ise olay Twitter reklam verme bırakmasıyla alevlendi piçoz Amerika'da Şirket tek başına sahip olarak aldıktan sonra Twitter'a reklam vermeye bıraktı evin araları pek iyi değil Demek ki hep o da bunlardan bir tanesi idi söylemleri yaptığı hareketler aslına bakarsanız birçok insan Elite ediyor ve reklamverenler de bu platformda olmak istemediklerini karar verdiler Özgür hakları Ama yazın bas reklam vermeyi Çeşmesi ardından apple'a saldırılarını artırdı reklamlar Neyi kestiğini duyurdu herkese ve sonrasında ise dedi ki bak dedi beni çok zorlamayın bu 130 konuştuğunu da geri adım atın yoksa Seyitler Hepsi oradan kaldırırım bir telefon çıkartır size rakip olurum ben de bitti mi tatlım ve dedim ki ya dedim bu böyle yaparım böyle yaparım diyen insanlar

evinde sohbet uyandırayım telefon çıkartıyorlar ve sonrasında aldığı üretileceğine rakip olabiliyorlar sadece Yani bir Android telefondan Apple ani hareket olamayacağınızı birçok Video da asla dile getirmiştim Android her zaman için android Çünkü Android için Ya aslında herkes aynı uygulama mağazasına bağlanır aynı bugün servislerini kullanır aşağı yukarı kullanıcı aynı deneyimi sunarlar aynı işlemciler vardır kameralar Samsung'dan Store'dan satın alınır ekran OLED Seher Samsung'dan satın alırsanız Öyle ya da böyle paket birbirine benzer tek ayrıştırıcı parkta fiyattır özellikle fiyatın düşük olanın kazandı yani düşük fiyatlar ürün satanın öne geçtiği bir pazarda ise kaliteden inovasyondan çok fazla söz edemezsiniz Android ekosisteminin içerisine düştüğü Batakta bu ucuz Çin li telefonlar ardından ne yazıyor pahalı üst seviye telefonlar az satar hale geldiler Samsung bu konuda en fazla derkenar markalardan bir tanesi telefonları var aslına bakarsanız Apple dan çok daha iyi fotoğraf çeken cihazları var ama Android sistemi içerisinde kullanacağı pahalı telefon