Türkçe Dublaj Dizi izle | DiziMOM

My Name Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı My Name dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Babasının öldürülmesinin ardından intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir kadın, güçlü bir mafya patronuna güvenir ve onun yönlendirmesiyle polis teşkilatına girer.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Han So-hee, Park Hee-soon, Ahn Bo-hyun, Kim Sang-ho, Lee Hak-joo
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
Into the Night Türkçe Dublaj izle, 2020 Yapımı Into the Night dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, güneşe karşı bir yarışa girişir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Pauline Étienne, Laurent Capelluto, Jan Bijvoet, Mehmet Kurtuluş, Alba Gaïa Bellugi
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
blank
Beş Kat İntikam (The Five Juanas) Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Beş Kat İntikam (The Five Juanas) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Aynı doğum lekesini taşıyan beş kadın, geçmişleriyle ilgili gerçeğin peşine düşer ve güçlü bir politikacının yalanlarıyla örülü trajik olayları açığa çıkarır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sofia Engberg, White Vega, Juanita Arias, Oka Giner, Renata Notni
Tür : Dram
blank
Evil Türkçe Dublaj izle, 2017 Yapımı Evil dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Şüpheci bir kadın, sözde mucizelere ve doğaüstü olaylara inanmazken. Psikoloji alanında gösterdiği başarısından dolayı gizemli bir ekibe katılır. Şeytan çıkarma, açıklanamayan olaylar artık onun yeni mesleği olacaktır ama olayların ardında bilimsel bir açıklama olduğu düşüncesi ve olaylara şüpheli bakışı yaşadıklarıyla değişebilir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Katja Herbers, Mike Colter, Aasif Mandvi, Michael Emerson, Brooklyn Shuck
Tür : Dram
blank
Maid Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Maid dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Alex, şiddet dolu bir ilişkiden kaçan bekar bir annedir. Geçimini sağlamakta zorlanan Alex'in en büyük isteği çocuğuna iyi bir gelecek inşa etmektir. Bu amaçla Alex, hizmetçi olarak çalışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Margaret Qualley, Nick Robinson, Anika Noni Rose, Andie MacDowell, Tracy Vilar
Tür : Dram, Komedi
blank
12 Maymun (12 Monkeys) Türkçe Dublaj izle, 2015 Yapımı 12 Maymun (12 Monkeys) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Bir zaman yolcusu, güçlerini kullanarak kıyamet sonrası bir gelecekten günümüze dönerek, insanlığı yok etmek üzere olan virüs salgınını önlemeye çalışır. Ölümcül bir salgının insanlığı yok etmesinin ardından James Cole, virüsün yayılmasını engellemek için 2043’ten 2015’e gönderilmek üzere seçilir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Aaron Stanford, Amanda Schull, Barbara Sukowa, Emily Hampshire, Todd Stashwick
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
blank
Gece Yarısı Ayini (Midnight Mass) Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Gece Yarısı Ayini (Midnight Mass) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, İnancını yitirmiş, ölmekte olan bir kasabaya yeni gelen karizmatik ve genç bir rahip görkemli mucizeleri, gizemli olayları ve yeni bir dinî coşkuyu beraberinde getirir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Zach Gilford, Hamish Linklater, Kate Siegel, Annabeth Gish, Michael Trucco
Tür : Dram, Gizem, Korku
blank
Power Book II: Ghost Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Power Book II: Ghost dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Power'ın en çok tartışılan bazı karakterlerinin yaşadıkları ekranlara taşınıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Michael Rainey Jr., Shane Johnson, Woody McClain, Gianni Paolo, Melanie Liburd
Tür : Dram, Suç
blank
Squid Game Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Squid Game dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazip bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcük riskleri vardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Jung Ho-yeon, Oh Young-soo, Wi Ha-jun
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera
blank
McKenna ve Burnett tamamen farklı hayatlar sürseler de sahaya indiklerinde aralarında benzersiz bir uyum vardır. İki başarılı kadın Los Angeles’ın tehlikelerle örülü suç dünyasına adım atıyorlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gabrielle Union, Jessica Alba, Ryan McPartlin, Ernie Hudson, Duane Martin
Tür : Dram, Suç