Yabancı Diziler

(IMDb: 8.3)
Hawkeye izle, 2021 Yapımı Hawkeye dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton'ın ile birlikte savaşır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Tony Dalton, Alaqua Cox, Fra Fee
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Zaman Çarkı (The Wheel of Time) izle, 2021 Yapımı Zaman Çarkı (The Wheel of Time) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Beş genç köylünün hayatları, garip ve güçlü bir kadının gelmesiyle sonsuza dek değişir. Kadın, içlerinden birinin Işık ve Karanlık arasındaki dengeyi sonsuza dek değiştirme gücüyle, kadim bir kehanetten geldiğini söyler. Karanlık Varlık hapisten kaçıp Son Savaş başlamadan evvel, dünyanın kaderi konusunda ya o yabancıya ya da kendilerine güveneceklerdir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Rosamund Pike, Daniel Henney, Josha Stradowski, Madeleine Madden, Zoe Robins
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
blank
(IMDb: 5.8)
Invasion izle, 2021 Yapımı Invasion dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Alışılagelmiş uzaylı istilasını izleyiciye farklı bir açıdan anlatmaya çalışan dizide bir bilim insanı, astronot, güneyli bir şerif, bir asker ve bir annenin bu istilada hayatta kalma çabalarını izliyor olacağız.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sam Neill, Golshifteh Farahani, Shiori Kutsuna, Shamier Anderson, Billy Barratt
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
blank
(IMDb: 7.5)
Dr. Brain izle, 2021 Yapımı Dr. Brain dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, "Dr. Brain", ailesi gizemli bir kazaya kurban gidince korkunç bir kişisel trajedi yaşayan parlak beyin bilimcisi Sewon'u konu alıyor. Olanları ortaya çıkarmak için umutsuzca çırpınırken, ipuçları elde edebileceği anılarına erişmek amacıyla ölülerle "beyin senkronizasyonları" yaparak trajik gizemi çözmek için olağanüstü çaba harcıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Sun-kyun, Park Hee-soon, Seo Ji-hye, Lee You-young, Lee Jae-won
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
blank
Dexter: New Blood izle, 2021 Yapımı Dexter: New Blood dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Laura Kasırgası'nın kargaşasında ortadan kaybolmasından on yıl sonra, Dexter Morgan şimdi Miami'den uzakta, New York Eyaleti'ndeki küçük Iron Lake kasabasında farklı bir kimlikle yaşamaktadır. Eski adli tıp uzmanı olan Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken, iç huzurunu bozan beklenmedik olayların meydana gelmesinin ardından eski hayatından izler ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Michael C. Hall, Jack Alcott, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Alano Miller
Tür : Dram, Suç
blank
Ozark Türkçe Dublaj izle, 2017 Yapımı Ozark dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Bir finans danışmanı, ailesini Chicago'dan Missouri'deki Ozarks'a sürükler. Burada, bir uyuşturucu patronunu memnun etmek için beş yılda 500 milyon dolar aklamalıdır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner
Tür : Dram, Suç
blank
Into the Night Türkçe Dublaj izle, 2020 Yapımı Into the Night dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, güneşe karşı bir yarışa girişir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Pauline Étienne, Laurent Capelluto, Jan Bijvoet, Mehmet Kurtuluş, Alba Gaïa Bellugi
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
blank
The Morning Show izle, 2019 Yapımı The Morning Show dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Amerika'nın sabahları uyanmasına yardımcı olan insanların hayatlarına perde arkasından bakar ve bu günlük televizyonda yayınlanan ritüeli gerçekleştiren erkek ve kadınların karşılaştığı benzersiz zorlukları keşfeder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Greta Lee
Tür : Dram
blank
Evil Türkçe Dublaj izle, 2017 Yapımı Evil dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Şüpheci bir kadın, sözde mucizelere ve doğaüstü olaylara inanmazken. Psikoloji alanında gösterdiği başarısından dolayı gizemli bir ekibe katılır. Şeytan çıkarma, açıklanamayan olaylar artık onun yeni mesleği olacaktır ama olayların ardında bilimsel bir açıklama olduğu düşüncesi ve olaylara şüpheli bakışı yaşadıklarıyla değişebilir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Katja Herbers, Mike Colter, Aasif Mandvi, Michael Emerson, Brooklyn Shuck
Tür : Dram
blank
(IMDb: 7.7)
Evil izle, 2017 Yapımı Evil dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Şüpheci bir kadın, sözde mucizelere ve doğaüstü olaylara inanmazken. Psikoloji alanında gösterdiği başarısından dolayı gizemli bir ekibe katılır. Şeytan çıkarma, açıklanamayan olaylar artık onun yeni mesleği olacaktır ama olayların ardında bilimsel bir açıklama olduğu düşüncesi ve olaylara şüpheli bakışı yaşadıklarıyla değişebilir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Katja Herbers, Mike Colter, Aasif Mandvi, Michael Emerson, Brooklyn Shuck
Tür : Dram