Yabancı Diziler | DiziMOM

The Lost Symbol izle, 2021 Yapımı The Lost Symbol dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, The Lost Symbol, kaçırılan akıl hocasını kurtarmak ve tüyler ürpertici bir küresel komployu engellemek için bir dizi ölümcül bulmacayı çözmesi gereken genç semboloji uzmanı Robert Langdon'ın maceralarını konu ediyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ashley Zukerman, Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard
Tür : Aksiyon, Macera, Dram
Y: The Last Man izle, 2021 Yapımı Y: The Last Man dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Bir kişi hariç dünyadaki tüm erkeklerin öldüğü bir evrende geçiyor. Brian K. Vaughan ve Pia Guerra’nın kaleme aldığı ödüllü çizgi roman cinsiyet, sınıf ve hayatta kalma mücadelesi gibi kavramları işliyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Diane Lane, Ben Schnetzer, Ashley Romans, Diana Bang, Juliana Canfield
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
blank
Only Murders in the Building izle, 2021 Yapımı Only Murders in the Building dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Only Murders in the Building, suçla ilgili bir takıntıyı paylaşan ve kendilerini bir anda bir suçun içinde bulan üç yabancının hikayesini konu ediyor. Aynı apartmanda yaşayan üç yabancı, apartmanlarında korkunç bir ölüm meydana geldiğinde bunun bir cinayet olabileceğinden şüphelenir. Gerçeği ortaya çıkarmaya karar veren üçlü, araştırma yapmaya başlar ve bunu belgelemek için bir podcast kaydeder. Üç yabancı olayı araştırırken, binanın yıllar öncesine uzanan karmaşık sırlarını ortaya çıkarırlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Aaron Dominguez, Amy Ryan
Tür : Gizem, Komedi, Suç
blank
(IMDb: 7.0)
Deceit izle, 2021 Yapımı Deceit dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Sadie, hırslı ve başarılı bir polis memurudur. Büyük bir uyuşturucu baskınında çetenin içine sızarak kilit rolü oynamış ancak 90'lı yıllarının başlarında İngiliz polis teşkilatının erkek-baskın zihniyeti yüzünden ciddiye alınmamış, başarının kaymağını erkek amirleri yemiştir. Daha sonra, İngiliztere'de büyük yankı uyandıran tecavüz+cinayet davasının baş zanlısı delil yetersizliğinden salınınca yine gizli polis olarak zanlıyla ilişkiye girecek, ondan itiraf koparmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Niamh Algar, Siôn Daniel Young, Harry Treadaway, Eddie Marsan, Rochenda Sandall
Tür : Dram, Suç
blank
Bir Evlilikten Manzaralar (Scenes from a Marriage) izle, 2021 Yapımı Bir Evlilikten Manzaralar (Scenes from a Marriage) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Ingmar Bergman'ın imzasını attığı İsveç dizisinden uyarlanan Scenes From A Marriage, yıllarca kargaşa içerisinde süren bir evliliğin hikayesini anlatıyor. Evlilik, sadakatsizlik, boşanma ve eski çiftin yeni partnerlerle hayat kurmasından oluşan süreç ekranlara aktarılıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Oscar Isaac, Jessica Chastain
Tür : Dram
blank
(IMDb: 6.7)
American Rust izle, 2021 Yapımı American Rust dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle. Polis şefi Del Harris, Pennsylvania'daki bir Rust Belt kasabasında yaşayan bir adamdır. Del Harris'in rutin hayatı, sevdiği kadının bir cinayetle suçlanmasıyla değişir. Bu durum üzerine Harris, genç adamı korumak için ne kadar ileri gitmek istediğine karar vermek zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jeff Daniels, Maura Tierney, Bill Camp, David Alvarez, Alex Neustaedter
Tür : Dram
blank
(IMDb: 7.5)
Chapelwaite izle, 2021 Yapımı Chapelwaite dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Kaptan Charles Boone, karısının ölümünden sonra üç çocuğuyla birlikte ailesinden miras kalan konağa yerleşir. Zaman içerisinde konakta tuhaf durumlarla karşı karşıya kalan Charles, yaşananların ailesinin geçmişi ile bağlantılı olduğunu keşfeder. Charles, ailesini nesiller boyu etkileyen laneti sona erdirmek için korkunç sırlarla yüzleşmek zorunda kalır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Adrien Brody, Emily Hampshire, Jennifer Ens, Sirena Gulamgaus, Ian Ho
Tür : Dram, Gizem
blank
Dizi, fantezi ve bilim kurgu romanları ile bilinen İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanmıştır. 25. yüzyılda geçen hikaye, insan zihni dijitalleştirilirse ve ruhlar bir bedenden diğerine transfer edilebilse neler olacağını konu ediniyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Anthony Mackie, Renée Elise Goldsberry, Chris Conner, Will Yun Lee
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
blank
Kanserden öleceğini öğrenen bir kimya öğretmeni, ailesinin geleceğini garanti altına almak için metamfetamin üretip satmak üzere eski bir öğrencisiyle kafa kafaya verir. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Jonathan Banks
Tür : Dram
blank
(IMDb: 9.4)
Kanserden öleceğini öğrenen bir kimya öğretmeni, ailesinin geleceğini garanti altına almak için metamfetamin üretip satmak üzere eski bir öğrencisiyle kafa kafaya verir. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Jonathan Banks
Tür : Dram, Suç, Gerilim