Yerli Diziler

(IMDb: )
Askerlikle ilgili bir dizi olacak olan Teşkilat dizisi Milli İstihbarat Teşkilatına bağlı olarak çalışmakta olan özel bir birliğin başından geçen hikayesini anlatacaktır. Yurt içinde ve yurt dışında çok başarılı özel operasyonlara imza atan bu gizli teşkilatın neferleri ise kimse tarafından tanınmadığı gibi şehit olduklarında bile kimse onların neden şehit olduğunu bilmez; ancak vatan bu gizli kahramanlara minnettardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Mesut Akusta, Erdem Alpyürük, Nihat Altinkaya
Tür : Aile, Dram
(IMDb: 7.0)
Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Deniz Çakır, Ilayda Alişan, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Serkay Tütüncü
Tür : Dram
blank
Bir ayağı çukurda olan Hikmet bey oturaklı bir kız olan Reyhan ile oğlu Emir'i evlendirip engelli kızı Suna'nın geleceğini de garanti altına almak ister. Reyhan ettiği yemine bağlıdır ve kocası Emir'e alışmak ister; ancak Emir ise bu evliliği sürdürmeye hiçte niyetli değildir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Özge Yagiz, Yagiz Aydogan, Munise Özlem Öztürk, Ceyda Olguner, Barış Gürses
Tür : Pembe Dizi
blank
(IMDb: 6.8)
Müzik öğretmeni Zeynep beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde her şeyini kaybetti.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özaçar, Ege Kökenli
Tür : Dram
blank
Akgün, kirli bir dünyanın içinde büyüyen bir gençtir. Onun yolu beklenmedik bir zamanda Savcı Selim Kara ile kesişir. Bu durumun ardından Selim, tehlikeli olduğu kadar duygusal biri olan Akgün'ü Çeşme Adalet Sitesi’nde yaşayan ailesinin yanına götürür. Ailevi sorunlarıyla ilgilenen Selim, Akgün'ün de hayatını korumak için çabalar. Ancak onları zor zamanlar beklemektedir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ata Nedim Arman, Can Sarp Ikiler, Arif Piskin, Halil Babür
Tür : Dram, Suç
blank
Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık biranda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Şehsuvar Aktaş, Durul Bazan, Özcan Deniz, Selen Domaç, Lila Gürmen
Tür : Dram, Romantik
blank
Survivor 2021 izle, Survivor 2021 Son Bölüm izle, Survivor 2021'nin tüm bölümleri full hd kalitesinde DiziMOM farkıyla sizlerle.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Tv Programı
blank
(IMDb: 7.2)
Avlu, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. Özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Evgar, Ceren Moray Brun, Nursel Köse, Kenan Ece, Onuryay Evren Tan
Tür : Dram, Suç
blank
Düşmanını zehirlerken kendisini de sokan AKREP, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi...
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
blank
Kendi ayakları üzerinde duran genç bir kadın olan Serra, annesi ile mütevazi bir yaşam sürer. Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim ise göz alıcı, lüks bir yaşama sahiptir. Eğitim hayatında da oldukça başarılı olan Serra, Selim'in zorla okuduğu kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi'nde burslu okumaktadır. Farklı hayatlar yaşayan Serra ve Selim'in yollarının kesişmesiyle iki gencin hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Emre Dinler, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Oktay Çubuk, Özge Yagiz
Tür : Dram