Netflix Dizileri izle

Archive 81 Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Archive 81 dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Arşivci Dan Turner, birtakım hasarlı video kasetleri restore edeceği gizemli bir işe girer. Ancak çok geçmeden kendisini belgesel yapımcısı Melody Pendras'ın tehlikeli bir tarikata yönelik çalışmalarını yeniden inşa ederken bulur. Dan, Melody'nin hikayesinin içine çekilirken, onu 25 yıl önce karşılaştığı korkunç sondan kurtarabileceğine ikna olur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mamoudou Athie, Dina Shihabi, Evan Jonigkeit, Martin Donovan, Matt McGorry
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
La Mante Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı La Mante dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, 20 yıldan fazla bir süre önce Fransa'yı terörize eden ünlü seri katil "La Mante" olarak bilinen Jeanne Deber, polis tarafından taklitçisinin izini sürmek için tecritten çıkmaya zorlanır. Tek bir koşulda işbirliği yapmayı kabul ediyor: Annesinin suçlarından dolayı polis olan ve tutuklandığından beri onunla her türlü teması reddeden oğlu Damien Carrot adında tek bir muhatap olması.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Frédérique Bel, Manon Azem, Carole Bouquet, Jacques Weber, Fred Testot
Tür : Dram, Suç
blank
Geçmişle Dans (Stay Close) izle, 2021 Yapımı Geçmişle Dans (Stay Close) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Stewart Green'in kaybolduğu geceden 17 yıl sonra Carlton Flynn'in de kayıplara karışması her iki adamla bağlantılı insanların hayatlarında zincirleme olaylara neden olur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Bethany Antonia, Richard Armitage, Daniel Francis, Jo Joyner, Cush Jumbo
Tür : Dram, Gizem, Suç
blank
Kitz Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Kitz dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Ağabeyinin ölümüne neden olmakla suçladığı kızdan intikam almak isteyen Kitzbühellü bir garson, Münihli bir grup varlıklı gencin ışıltılı dünyasına sızar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Valerie Huber, Sofie Eifertinger, Felix Mayr, Bless Amada, Zoran Pingel
Tür : Dram
blank
Anxious People Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Anxious People dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Ev görmeye gelen bazı insanları rehin alan bir banka soyguncusu kaşla göz arasında ortadan kaybolunca şaşkına dönen polis herkesten şüphelenir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sascha Zacharias, Dan Ekborg, Alfred Svensson, Marika Lagercrantz, Carla Sehn
Tür : Dram, Komedi
blank
Élite Öyküler: Patrick (Elite Short Stories: Patrick) Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Élite Öyküler: Patrick (Elite Short Stories: Patrick) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Noel'i ormandaki bir kulübede geçiren Patrick'in bu macerası, beklenmedik ancak önemli sonuçlar doğurur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Manu Ríos, Carla Díaz, Martina Cariddi
Tür : Gizem, Komedi
blank
Élite Öyküler: Samuel Omar (Élite Short Stories: Samuel Omar) Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Élite Öyküler: Samuel Omar (Élite Short Stories: Samuel Omar) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Samuel çocukluğunun geçtiği evden çıkarılma tehdidiyle karşı karşıya kalınca Omar gerekli parayı toparlamak için cazip bir fikir önerir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Itzan Escamilla, Omar Ayuso, Claudia Salas, Georgina Amorós
Tür : Gizem, Komedi
blank
Élite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis (Elite Short Stories: Omar Ander Alexis) Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Élite Öyküler: Omar, Ander ve Alexis (Elite Short Stories: Omar Ander Alexis) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Artık iyileşme sürecinde olan Ander, yaz aylarını kemoterapi partneri Alexis'in tedavisini tamamlamasına yardımcı olarak geçirmekte kararlıdır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Omar Ayuso, Arón Piper, Jorge Clemente
Tür : Dram
blank
Élite Öyküler: Guzmán, Caye ve Rebe (Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe) Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Élite Öyküler: Guzmán, Caye ve Rebe (Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Rebe yeni evini kutlamak için arkadaşlarına özel bir parti verir. Ancak uyuşturucular ve davetsiz misafirler yüzünden eğlence dramatik şekilde gelişir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Miguel Bernardeau, Claudia Salas, Georgina Amorós
Tür : Dram, Suç
blank
Elfler (Elves) Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Elfler (Elves) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle, Gittikleri adada kendilerini sinsice izleyen eski bir tehdidi keşfeden bir genç ve ailesi için Noel tatili kâbusa dönüşür.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Milo Toke Bendix Campanale, Sonja Steen, Lila Nobel, Rasmus Hammerich, Ann Eleonora Jørgensen
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem