Netflix Dizileri izle | DiziMOM

Bir grup becerikli genç dalgıç, aralarından biri gizemli bir şekilde ortadan kaybolduktan sonra Mercy Burnu kıyılarında bir dizi sırrı ve işareti araştırır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Georgia-May Davis, Mercy Cornwall, Aubri Ibrag, Sana'a Shaik, Miah Madden
Tür : Dram, Aile, Macera
Lola ve Chelsea birbirinin tam zıttı olan iki insandır. Kendi hallerinde sıradan yaşantıları olan Lola ve Chelsea, içine polislerin de karıştığı bir cinayete tanık olur. Suçun ikisinin üzerine kalmasıyla çareyi birlikte kaçmakta bulurlar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Rebecca Gibney, Geraldine Hakewill, Robyn Malcolm, Kate Box, Michael Whalley
Tür : Dram, Suç
blank
Post Mortem: No One Dies in Skarnes Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Post Mortem: No One Dies in Skarnes dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom.org farkıyla sizlerle
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Kathrine Thorborg Johansen, André Sørum, Elias Holmen Sørensen, Kim Fairchild, Sara Khorami
Tür : Dram, Gizem, Komedi
blank
Kaçırılan aile babası Nick Brewer kendini uğursuz bir internet yayınının ortasında bulur. Yakınları ise bunu kimin, neden yaptığını öğrenmek için zamanla yarışır. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Adrian Grenier, Zoe Kazan, Betty Gabriel, Phoenix Raei
Tür : Dram, Gizem, Suç
blank
Amerikalı bir polis, 1946 yılında Berlin'de hem kayıp kardeşini arar hem de acemi bir Alman polisin şehri kasıp kavuran şiddet suçlarıyla mücadele etmesine yardımcı olur. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Taylor Kitsch, Michael C. Hall, Nina Hoss, Sebastian Koch, Tuppence Middleton
Tür : Dram
blank
Bir federal ajan, aniden bambaşka kişiliklere bürünen dört kişiyi takip ettiğinde insanlığın geleceğiyle ilgili şaşırtıcı bir keşifte bulunur.(Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
blank
Mutlu bir evliliği olan bir adamın hayatı, karısı Tel Aviv'de gizemli bir şekilde öldürümesiyle alt üst olur. Karısının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan adam, bu süreçte kendisini New York'tan Tel Aviv'e uzanan, sırlar ve entrikalarla örülmüş tehlikeli bir ağın ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Moran Rosenblatt, Kaelen Ohm, Lior Raz
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
blank
Never Have I Ever, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamayan Devi, bu yüzden kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Richa Moorjani, Jaren Lewison, Darren Barnet
Tür : Komedi
blank
Bu reality dizisinde Elite World Group CEO'su ve katı bir Ortodoks-Musevi cemaatinin eski üyesi Julia Haart ile artık yetişkin olan çocuklarının hayatını izleyin.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Gerçeklik
blank
Zengin eşini vurup cesedi parçalayarak Brezilya'yı dehşete düşüren Elize Matsunaga ile yapılan ilk röportaja yer veren bu belgesel, olayı ayrıntılarıyla inceliyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç